Sekce pro stávající studenty

 

V tomto menu mají aktuální studenti EFFORTu možnost se přihlásit do svých studijních skupin, kde je možnost stahovat vložené doplňkové materiály a úkoly, nebo také zanechat vzkaz či položit otázku skupině nebo komukoliv ze skupiny.

Pokud jste zapomněli heslo pro své přihlášení, nebo pokud Vám nebylo přiděleno, kontaktujte mne zde.

Využijte také odkazy na další zajímavé a užitečné stránky. V nabídce levého sloupce klikněte na "užitečné odkazy" a vybírejte tu stránku, která Vám vyhovuje ve Vašem dalším studiu nejlépe.  

A zde si můžete stáhnout velmi užitečné a důležité rady ke studiu jazyka. Rady jsou to jednoduché, přesto však nesmírně užitečné. Při jejich praktikování poznáte, jak jde studium jazyka mnohem snázeji a s ještě lepšími výsledky! Takže neváhejte! I umět se učit je svým způsobem umění.

 

Doporučuji

HELPFORENGLISH
Asi nejlepší česká neplacená stránka k výuce angličtiny. Gramatika, četba, poslech, testy a mnoho dalšího. Najdete zde i to, co se jinde nedozvíte.

NEWS IN LEVELS 

Skvělá a užitečná stránka s čtením, poslechem a videi k různým zprávám z celého světa upraveným do třech úrovní obtížnosti. Vřele doporučuji!

PROJECT BRITAIN

Stránka přinášející různé informace z reálií Velké Británie. Dozvíte se mnohé užitečné věci ještě předtím, než okusíte GB na vlastní kůži. Čekají Vás autentické texty, které nejsou nijak zvlášť obtížné. Vše doplňují mnohé obrázky. Stačí jen klikat a číst.

Další užitečné a zajímavé stránky naleznete zde.

Page generated in 0.1479 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál