Důležité oznámení

Důležité oznámení

Drazí noví zájemci i stávající studenti,

již v minulém školním roce, jak jste si možná někteří během výuky všimli, jsem měl tu a tam zatím jen drobné problémy s hlasivkami. Myslel jsem si, že je to jen krátkodobý zdravotní problém, a stále jsem doufal ve zlepšení. Avšak situace se nezlepšila a jsem nucen, a věřte mi, že velmi nerad, tento nadcházející školní rok 2018/19 ze zdravotních důvodů vypustit. Moc se omlouvám těm, kterým tím způsobím nějaké problémy či naruším osobní výukové plány a záměry. Stále je čas, abyste si našli náhradní výuku u konkurence.

Přijměte prosím ještě jednou mou omluvu, a doufejme, že situace příští rok bude jiná. Tím vás samozřejmě nijak nezavazuji, abyste čekali, jak se to u mne bude vyvíjet. Každá pauza ve výuce jazyků je nežádoucí. Proto vám doporučuji nedělat pauzu a vyzkoušet výuku jinde. Někdy i změna lektora může být přínosem.  

S výukou anglického jazyka a překlady nekončím, jen pozastavuji dočasně činnost. Činnost mého webu a přístup na něj zůstávají zachovány. Také jsem připraven vám zodpovědět vaše dotazy a pomoci vám při vašem dalším studiu angličtiny (ať již osobním nebo u někoho jiného). Budete-li mít tedy jakýkoliv dotaz či dotazy, neváhejte a napište mi. Rád odpovím.

O tom, jak se bude u mne vyvíjet situace dál v příštím školním roce 2019/20, vás budu informovat na webu a emailem za předpokladu, že budete i nadále ode mne chtít dostávat informace.

Přeji vám všem vše dobré,

Oto Hermann

 

Page generated in 0.1311 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál